Slicer Discord
Christ the Redeemer – 3D-printbaar model van MakerWorld MakerWorld
Sculptures

Christ the Redeemer

door 3D_Ash · Sculptures
151 Downloads
52 Likes
82 Makes
Model downloaden
A miniature 3D-printed replica of the iconic Christ the Redeemer statue from Rio de Janeiro. Perfect as a spiritual symbol, cultural landmark, or decorative piece. Family-friendly, paintable, and customizable for DIY projects, gifts, or educational displays. Boost MeGerne Boosten Liken und Bewerten!
Categorie
Sculptures
Bron
MakerWorld
Gepubliceerd
Bijgewerkt
Wat je nodig hebt om te printen: Gevorderd Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
supports nodig · grote print
Eendelig Supports vereist
Supports 2/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 2/3
Nabewerking 1/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
PLA
Min. bedgrootte
200 mm (Groot)
Nabewerking
Schilderen
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Christ the Redeemer?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Christ the Redeemer. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1, Prusa MK4, Creality Ender 3, Anycubic Kobra. Een minimaal bouwvolume van 200 mm wordt aanbevolen.
Heeft Christ the Redeemer supports nodig bij het printen?
Ja, Christ the Redeemer heeft waarschijnlijk supports nodig vanwege overhangen en geometrie. We raden boom-supports in je slicer aan voor makkelijker verwijderen. Schakel supports in in Cura, PrusaSlicer of Bambu Studio vóór het printen.
In welk bestandsformaat is Christ the Redeemer beschikbaar?
Christ the Redeemer is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via MakerWorld.
Is Christ the Redeemer gratis te downloaden?
Ja, Christ the Redeemer is gratis te downloaden via MakerWorld. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie