Slicer Discord
Garibaldi Half Bust – 3D-printbaar model van MakerWorld MakerWorld
Statue Maker

Garibaldi Half Bust

1 Downloads
1 Likes
0 Makes
Model downloaden
L'immagine ritrae un busto di Giuseppe Garibaldi, l'iconico generale e patriota italiano, figura centrale del Risorgimento. Il busto lo presenta con un aspetto maturo e pensieroso, caratterizzato da una folta barba e baffi, elementi distintivi che lo hanno reso riconoscibile. Indossa un copricapo avvolgente, simile a un turbante, che spesso portava e che contribuiva al suo aspetto inconfondibile.I lineamenti del suo viso appaiono seri e determinati, riflettendo la sua leadership e il suo impegno nelle battaglie per l'unificazione d'Italia. Si percepisce un'espressione di forza e risolutezza, tipica di un condottiero che ha guidato imprese militari cruciali.Il busto si concentra sulla parte superiore del corpo, evidenziando il suo volto e il copricapo. La scultura, con la sua finitura in pietra bianca, conferisce un senso di solennità e importanza storica al personaggio. Il piedistallo su cui poggia il busto eleva ulteriormente la figura, sottolineando il suo ruolo d
Categorie
Statue Maker
Bron
MakerWorld
Gepubliceerd
Bijgewerkt
Wat je nodig hebt om te printen: Gemiddeld Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
supports nodig · grote print
Eendelig Supports vereist
Supports 2/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 2/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
Min. bedgrootte
200 mm (Groot)
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Garibaldi Half Bust?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Garibaldi Half Bust. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1, Prusa MK4, Creality Ender 3, Anycubic Kobra. Een minimaal bouwvolume van 200 mm wordt aanbevolen.
Heeft Garibaldi Half Bust supports nodig bij het printen?
Ja, Garibaldi Half Bust heeft waarschijnlijk supports nodig vanwege overhangen en geometrie. We raden boom-supports in je slicer aan voor makkelijker verwijderen. Schakel supports in in Cura, PrusaSlicer of Bambu Studio vóór het printen.
In welk bestandsformaat is Garibaldi Half Bust beschikbaar?
Garibaldi Half Bust is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via MakerWorld.
Is Garibaldi Half Bust gratis te downloaden?
Ja, Garibaldi Half Bust is gratis te downloaden via MakerWorld. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie