Slicer Discord
Herb Garden Barrel – 3D-printbaar model van Thingiverse Thingiverse
Herb Garden Barrel – Bild 1 Herb Garden Barrel – Bild 2 Herb Garden Barrel – Bild 3 Herb Garden Barrel – Bild 4 Herb Garden Barrel – Bild 5 Herb Garden Barrel – Bild 6
Household

Herb Garden Barrel

911 Downloads
760 Likes
2 Makes
Model downloaden
My apartment doesn't have a big enough deck to utilize my full size garden barrel, so I designed a miniature version for herbs.

The base of the barrel collects excess water that can be reused to water the garden. The little side pockets are a great way to separate your different herbs. The pot design is also stack-able if you wanted to do that.

If gardening is really your thing then you may also like the full sized 30 gallon barrel version seen here: http://www.instructables.com/id/Barrel-Gardens-Big-Value-in-a-Small-Package/

As it happens, while working on this design I was also reading a book about another man's gardening troubles and tribulations that lead him to the very same conclusion as me. I 100% recommend this book as a fun nonfiction read:
​The $64 Tomato: How One Man Nearly Lost His Sanity, Spent a Fortune, and Endured an Existential Crisis in the Quest for the Perfect Garden​ http://amzn.to/28Uv6od
Categorie
Household
Bron
Thingiverse
Gepubliceerd
Wat je nodig hebt om te printen: Gevorderd Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
supports nodig · zeer grote print
Eendelig Supports vereist Mogelijk schalen/splitsen nodig
Supports 2/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 3/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
Min. bedgrootte
300 mm (Zeer groot)
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Herb Garden Barrel?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Herb Garden Barrel. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab X1C, Prusa MK4, Creality K1 Max, Anycubic Kobra Max. Een minimaal bouwvolume van 300 mm wordt aanbevolen.
Heeft Herb Garden Barrel supports nodig bij het printen?
Ja, Herb Garden Barrel heeft waarschijnlijk supports nodig vanwege overhangen en geometrie. We raden boom-supports in je slicer aan voor makkelijker verwijderen. Schakel supports in in Cura, PrusaSlicer of Bambu Studio vóór het printen.
In welk bestandsformaat is Herb Garden Barrel beschikbaar?
Herb Garden Barrel is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via Thingiverse.
Is Herb Garden Barrel gratis te downloaden?
Ja, Herb Garden Barrel is gratis te downloaden via Thingiverse. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie