Slicer Discord
Sci-fi Hover Hauler – 3D-printbaar model van Thingiverse Thingiverse

Sci-fi Hover Hauler

door Curufin
546 Downloads
271 Likes
1 Makes
Model downloaden
Here is a Sci-fi Hover Hauler for your tabletop games.

All the pieces print flat and do not require supports or rafts. Simply print it out and glue it together. You can use pieces of toothpicks or paperclip wire or even small finish nails for the chair controls.

Enjoy!
Bron
Thingiverse
Wat je nodig hebt om te printen: Gemiddeld Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
supports nodig
Eendelig Supports vereist
Supports 2/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 0/3
Nabewerking 1/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
Min. bedgrootte
50 mm (Klein)
Nabewerking
Lijmen
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Zelfde ontwerper, meer platforms

Curufin publiceert ook op

86 extra modellen op 2 andere platforms

Geverifieerd door overeenkomende modeltitels op platforms.
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Sci-fi Hover Hauler?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Sci-fi Hover Hauler. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1 Mini, Prusa Mini+, Creality Ender 3, most FDM printers. Een minimaal bouwvolume van 50 mm wordt aanbevolen.
Heeft Sci-fi Hover Hauler supports nodig bij het printen?
Ja, Sci-fi Hover Hauler heeft waarschijnlijk supports nodig vanwege overhangen en geometrie. We raden boom-supports in je slicer aan voor makkelijker verwijderen. Schakel supports in in Cura, PrusaSlicer of Bambu Studio vóór het printen.
In welk bestandsformaat is Sci-fi Hover Hauler beschikbaar?
Sci-fi Hover Hauler is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via Thingiverse.
Is Sci-fi Hover Hauler gratis te downloaden?
Ja, Sci-fi Hover Hauler is gratis te downloaden via Thingiverse. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie