Slicer Discord
Gravestone Mimics – 3D-printbaar model van MyMiniFactory MyMiniFactory € Paid
Fantasy Universe

Gravestone Mimics

0 Downloads
3 Likes
0 Makes
Model downloaden
With this purchase you receive: - Two Gravestone Mimics miniatures in two versions Animated Version 1 Height: 19mm - False form version 1 Height: 19mmAnimated Version 2 Height: 16mm - False form version 1 Height: 17mm Resin (STL and Chitubox format) pre-supported files included! See our latest releases and news here: linktr.ee/crippledgodfoundry These miniatures can be used for tabletop rpgs like D&D and Pathfinder, fantasy board games and wargames. *Suitable for 32mm scale games
Categorie
Fantasy Universe
Bron
MyMiniFactory
Gepubliceerd
Wat je nodig hebt om te printen: Gemiddeld Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
supports nodig
Eendelig Supports vereist
Supports 2/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 0/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
Min. bedgrootte
50 mm (Klein)
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Gravestone Mimics?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Gravestone Mimics. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1 Mini, Prusa Mini+, Creality Ender 3, most FDM printers. Een minimaal bouwvolume van 50 mm wordt aanbevolen.
Heeft Gravestone Mimics supports nodig bij het printen?
Ja, Gravestone Mimics heeft waarschijnlijk supports nodig vanwege overhangen en geometrie. We raden boom-supports in je slicer aan voor makkelijker verwijderen. Schakel supports in in Cura, PrusaSlicer of Bambu Studio vóór het printen.
In welk bestandsformaat is Gravestone Mimics beschikbaar?
Gravestone Mimics is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via MyMiniFactory.
Is Gravestone Mimics gratis te downloaden?
Gravestone Mimics wordt gehost op MyMiniFactory, dat zowel gratis als betaalde modellen aanbiedt. Klik op de downloadknop om actuele prijzen en licentievoorwaarden op het oorspronkelijke platform te bekijken.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

4 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie