Slicer Discord
Eggcelent easter egg holder (rooster) – 3D-printbaar model van MakerWorld MakerWorld
Festivities

Eggcelent easter egg holder (rooster)

15 Downloads
10 Likes
8 Makes
Model downloaden
The Eggcelent egg holder to support your egg on the dinner table! suitable for medium to large eggs up to 45mm in diameter. assembly is easy!Place the rooster inside the bottom circle. (may require some hard pushing to ensure a snug fit) Place wings over the rooster and inside the bottom circle.(make sure that the rooster and the wings are aligned at the bottom)Insert the ring from the roosters head and push the ring into the tail. (the ring falls in between the wings)Enjoy!
Categorie
Festivities
Bron
MakerWorld
Gepubliceerd
Bijgewerkt
Wat je nodig hebt om te printen: Gemiddeld Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
supports nodig · 2 kleuren
Eendelig Supports vereist 2 kleuren / AMS
Supports 2/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 0/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
PLA
Min. bedgrootte
50 mm (Klein)
Kleuren
2 (AMS/MMU aanbevolen)
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Eggcelent easter egg holder (rooster)?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Eggcelent easter egg holder (rooster). Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1 Mini, Prusa Mini+, Creality Ender 3, most FDM printers. Een minimaal bouwvolume van 50 mm wordt aanbevolen.
Heeft Eggcelent easter egg holder (rooster) supports nodig bij het printen?
Ja, Eggcelent easter egg holder (rooster) heeft waarschijnlijk supports nodig vanwege overhangen en geometrie. We raden boom-supports in je slicer aan voor makkelijker verwijderen. Schakel supports in in Cura, PrusaSlicer of Bambu Studio vóór het printen.
In welk bestandsformaat is Eggcelent easter egg holder (rooster) beschikbaar?
Eggcelent easter egg holder (rooster) is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via MakerWorld.
Is Eggcelent easter egg holder (rooster) gratis te downloaden?
Ja, Eggcelent easter egg holder (rooster) is gratis te downloaden via MakerWorld. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

6 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie