Slicer Discord
Elephant mace – 3D-printbaar model van Printables Printables
Elephant mace – Bild 1 Elephant mace – Bild 2 Elephant mace – Bild 3
Other Gadgets

Elephant mace

39 Downloads
2 Likes
0 Makes
Model downloaden
A flanged mace fit for a prince of the Haradrim, ready to arm your miniatures for desert conflicts. Inspired by the…
Categorie
Other Gadgets
Bron
Printables
Gepubliceerd
Bijgewerkt
Wat je nodig hebt om te printen: Gemiddeld Gemiddelde betrouwbaarheid
Waarom?
supports nodig
Eendelig Supports vereist
Supports 2/3
Montage 0/3
Instellingen 1/3
Bedgrootte 0/3
Nabewerking 0/3
Printer
FDM / FFF
Bestandsformaat
STL
Materiaal
Min. bedgrootte
50 mm (Klein)
Software
Cura, PrusaSlicer of vergelijkbaar
Zelfde ontwerper, meer platforms

Mini_Mountain_Smithy publiceert ook op

21 extra modellen op 1 andere platforms

Geverifieerd door overeenkomende modeltitels op platforms.
Veelgestelde vragen
Welke 3D-printer is geschikt voor Elephant mace?
Elke FDM-printer zou goed overweg moeten kunnen met Elephant mace. Het is geprint op machines zoals Bambu Lab A1 Mini, Prusa Mini+, Creality Ender 3, most FDM printers. Een minimaal bouwvolume van 50 mm wordt aanbevolen.
Heeft Elephant mace supports nodig bij het printen?
Ja, Elephant mace heeft waarschijnlijk supports nodig vanwege overhangen en geometrie. We raden boom-supports in je slicer aan voor makkelijker verwijderen. Schakel supports in in Cura, PrusaSlicer of Bambu Studio vóór het printen.
In welk bestandsformaat is Elephant mace beschikbaar?
Elephant mace is beschikbaar in het formaat STL. Deze bestanden kunnen worden geopend en geslicet met gratis software zoals Cura, PrusaSlicer, Bambu Studio of OrcaSlicer voor FDM-printen, of ChiTuBox en Lychee Slicer voor resin-printen. De download wordt aangeboden via Printables.
Is Elephant mace gratis te downloaden?
Ja, Elephant mace is gratis te downloaden via Printables. Controleer altijd de licentie op het oorspronkelijke platform om commercieel gebruik, remixen en naamsvermelding te begrijpen.
Nog geen beoordelingen
Nog geen reacties – wees de eerste!

Vergelijkbare modellen

4 Suggesties
Feed Blog Slicer Kostenrekenmachine Zoeken op afbeelding Indienen Kontakt Discord ☕ Buy me a coffee
DE EN FR ES IT NL

Toevoegen aan collectie